XVI Memorial gen Custera 2016
23.6.2016 8:597th Cavalry Head Quarter 
June  2016
Order Nr. 1 /2016-06-15
 

 Hlavní stan 7. kavalerie vyjadřuje uspokojení nad průběhem 15. letního tažení, které se úspěšně zakončilo dne 23. srpna 2015 opět v teritoriu Střed, tedy v oblasti slapské přehrady v obci Všetice u Netvořic. Všem kdo se tohoto tažení zúčastnili, vyslovujeme pochvalu za příkladné nasazení a zvládnutí všech nástrah této nelehké mise, které se zúčastnilo okolo 110  kavaleristů..
Celé tažení, včetně pochodu Prahou, proběhlo, až na několik maličkostí, které ovšem postihnou každou výpravu tohoto rozsahu, v naprostém pořádku a ke spokojenosti většiny zúčastněných, včetně generála. Budiž jim zde vysloven dík.
Zvláštní pochvalu vyslovujeme také všem, kdo přispěli k zabezpečení tažení zvýšeným osobním úsilím a angažováním se v přípravách, a těm, kteř přispěli finančním příspěvkem či jeho obstaráním. 


!!!!!!! Dáváme na vědomí, že tak jak bylo vloni oznámeno, letošní letní tažení v rámci Memoriálu gen.Custera se nekoná !!!! 16.Memoriál gen.G.A.Custera se opět uskuteční předposlední srpnový víkend roku 2017, opět v teritoriu Střed, tedy v  prostorách obce Všetice (Netvořice) u Neveklova.
 
Generál tedy pro letošní rok demobilizuje 7.kavalerii a všem důstojníkům, poddůstojníkům i vojínům přeje krásné léto a pěknou dovolenou.
POZOR !!!! MORAVSKÁ ŠVADRONA V RÁMCI ZLEPŠENÍ VÝCVIKU A UTUŽENÍ VZTAHŮ MEZI KAVALERISTY ORGANIZUJE NEPRAVIDELNÉ CVIČENÍ PŘÍSLUŠNÍKŮ 7.KAVALERIE V BRNĚ VČETNĚ POCHODU BRNEM  A PLK.BENDL TRÉNINKOVÝ CAMP V DOLNÍM BEZDĚKOVĚ.
 
V souvislosti s tímto se všem vojínům, poddůstojníkům a důstojníkům vyhlašuje následující:

  • Veškeré informace týkající se Brněnského setkání kavaleristů za účasti generála budou na www.vaclavvydra.cz a na www.custer.cz  , kde v souvislosti s tímto najdete registrační (přihlašovací) formulář. Těšíme se, že se s mnohými z vás v Brně setkáme.


Hlavní stan 7. kavalerie děkuje za pochopení a spoléhá na schopnosti a vůli každého kavaleristy připravit koně i sebe na další tažení 2017.


Krásný rok a hodně radosti s koňmi i s lidmi přeje a na shledání v Brně se těší
 
gen. Václav Vydra
a celý Hlavní stan 7.kavalerie

Přihláška ke stažení.   

Mapy ke stažení.  
 

obrázek:
92970291-0405-4934-a58c-d3ff2d87da66